Ekspozytor reklamowy Nestea

Ekspozytor reklamowy „Nowość Nestea”

Misja zakupowa to element, na który ma wpływ wiele czynników. Kiedy Klient jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji, idealnym środkiem promocji jest ekspozycja produktów impulsowych. Tego typu rozwiązania mogą spowodować zwiększenie zysków ze sprzedaży z uwagi na długi (relatywnie) kontakt Konsumenta i produktu. Rozwiązania proponowane przez Edelweiss to przede wszystkim niestandardowa, nietypowa forma, która jest często zachętą, która sprawia, że potencjalny Klient decyduje się na sięgnięcie po właśnie ten produkt w kolejce do kasy. Ekspozytory reklamowe spełniają właśnie taką funkcję.

 

  • Marka: Nestea
  • Data: Kwiecień 2013

Firma Edelweiss  z Krakowa w swojej ofercie posiada pełny zakres produkcyjny usług. Zajmujemy się produktem od momentu wykonania projektu graficznego czy też wizualizacji poprzez czas tworzenia prototypów, aż po sam projekt finalny, który dostarczamy do Klienta.

Firma posiada długie doświadczenie w branży POS i ekspozytorów reklamowych. Nasze doświadczenie i pasja powoduje, że utrzymujemy stałą pozycję lidera jeżeli chodzi o terminowość, nowoczesność rozwiązań, jakość, konkurencyjności ofert. W naszym zespole pracuje utalentowana i doświadczona kadra konstruktorów a także wizjonerskich projektantów a także cały zespół produkcyjny. Wszyscy Ci ludzie pracują po to, by powstawał materiał, który jest całkowicie spójny z założeniami, które przekazał nam Klient. Misją Edelweiss jest przede wszystkim innowacyjność rozwiązań materiałów wsparcia sprzedażowego.

Więcej informacji o tym projekcie