Optymalizacja produkcji materiałów POS w Edelweiss

Wiemy jak cenny jest czas naszych Klientów i rozumiemy ich oczekiwania w odniesieniu do innowacyjnych rozwiązań, jakości i użyteczności produkowanych przez nas materiałów. Dlatego stworzyliśmy proste zasady gwarantujące sukces w kreowaniu innowacyjnych i funkcjonalnych materiałów wsparcia sprzedaży. To, co ważne to także nasza filozofia: produkujemy też małe ilości stojaków czy ekspozytorów.

Określenie oczekiwań Klienta

Brief to pierwszy etap do osiągnięcia celu.

Wywiad rynkowy

Wywiad rynkowy dostarcza nam informacji o ograniczeniach i preferencjach konsumenta. Nie poprzestajemy jednak na tym. Do naszych projektów zapraszamy merchandiser’ów, którzy na co dzień obserwują rotację produktów.

Doprecyzowanie założeń projektowych

W oparciu o wywiad rynkowy i oczekiwania klienta precyzujemy charakter materiału i jego przeznaczenie. Wykonujemy ekspozytory i stojaki ze sklejki, PCV, kartonu, drewna czy płyty MDF.

  • Ograniczenia w montażu, czas i funkcjonalność to jedne z wielu czynników, które bierzemy pod uwagę tworząc nasze konstrukcje.
  • Surowce: papier, metal, drewno lub tworzywa sztuczne, płyta MDF, karton, określając przeznaczenie produktu rekomendujemy najbardziej optymalne rozwiązania.
  • Charakter ekspozytorów: mobilne czy permanentne.
  • Szacowana długość ekspozycji, ponieważ dbamy również o budżety naszych klientów i zawsze proponujemy optymalne rozwiązania.
  • Elementy wymienne, dzięki którym nasze produkty mogą być wielokrotnie wykorzystywane.
  • Odległości półek, z doświadczenia wiemy jak bardzo istotna.
  • Wydajność, którą trzeba doprecyzować na samym początku i uwzględnić w parametrach konstrukcyjnych.
  • Elementy podświetlane
- metody zasilania. Posiadamy w naszej ofercie niestandardowe rozwiązania wykorzystujące alternatywne źródła zasilania.
  • Sposób i ewentualne ograniczenia w transporcie, dbamy o to, żeby nasze produkty były dostosowane do floty naszych Klientów.
  • Znajomość budżetu pozwala na znalezienie optymalnych rozwiązań w odniesieniu do wykorzystywanych materiałów i rozwiązań technologicznych.

Istnieje szereg czynników, które wpływają na funkcjonalność ekspozytorów. Oprócz niewątpliwie istotnego czynnika jakim jest kwestia wizerunkowa, należy skupić się na miejscu przeznaczenia i grupie docelowej. Nasze materiały wsparcia sprzedażowego to przede wszystkim skuteczne narzędzia w komunikacji z klientem.

Wykonanie prototypu

Przystępujemy do wykonania prototypu w oparciu o wyżej wymienione założenia.

Wizualizacja daje jedynie namiastkę efektu końcowego, nie można jej dotknąć, ani w pełni ocenić funkcjonalności projektu. Nam zależy na pełnym zadowoleniu naszych Klientów, dlatego dostarczając im prototyp dajemy im gwarancję powtarzalności materiałów w produkcji seryjnej.

Akceptacja Klienta i produkcja seryjna

To nasz mały wkład w wielki sukces naszych Klientów i misja naszej firmy, która zakłada harmonijny rozwój wzajemnie satysfakcjonujących relacji z Klientami zapewniając im innowacyjne produkty i rozwiązania merchandisingowe.

Klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem

Johnson - Materiały reklamowe POS
Klienci Edelweiss: standy reklamowe
Dom Wina - Edelweiss - standy kartonowe
Vebro - standy reklamowe POS
Coca-Cola: Standy na napoje i materiały POS
Fanex: standy, stojaki ,ekspozytory POS
National Science Centre: standy kartonowe i reklamowe
AlpenGold: standy na opakowania
PZN: ekspozytory i standy reklamowe
Nisskoscher: Potykacze i standy reklamowe
SGS Dental: materiały i stojaki reklamowe

Masz pytania? zadzwoń 500 064 220 napisz edelweiss@edelweiss.com.pl

Przejdź do strony kontakt