Produkcja materiałów POS

Ekspozycja marki w miejscu sprzedaży

Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych standów reklamowych, ekspozycji spektakularnych, materiałów impulsowych, systemów mobilnych i modułowych, które poprawią widoczność marki na półce i znacznie zwiększą sprzedaż Twoich produktów.

Poznaj podstawowe narzędzia komunikacji POS. Oczekujesz niestandardowego rozwiązania — stworzymy je.

Standy podłogowe i ekspozytory

Element wizualny jest jednym z głównych czynników misji zakupowych. Impulsem do sięgnięcia po produkt jest jego ekspozycja na tle innych marek. Dlatego niestandardowe, wyróżniające się w sklepie ekspozytory produktowe mają bezpośredni wpływ na wzrost sprzedaży. W naszej ofercie znajdują się uniwersalne i modułowe standy reklamowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów i ich marek

Potykacze reklamowe HoReCa

W branży gastronomicznej, podobnie jak w sektorze FC, kluczowe znaczenie ma właściwa aktywacja odpowiedniej strefy podejmowania decyzji. Jako jedni z nielicznych na rynku specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji materiałów reklamowych POS do kanału HoReCa zarówno dla sektora premium jak i ekonomicznego.

Jednym z narzędzi aktywacji strefy tranzytowej jest potykacz reklamowy. Nasze produkty wykonujemy głównie z drewna i tworzywa sztucznego. Opracowane przez nas konstrukcje pozwalają na wielokrotną zmianę komunikacji graficznej lub cenowej bez konieczności zmiany podstawy.

Ekspozytory w strefie impulsowej

Oczekiwanie na finalizację misji zakupowej stwarza olbrzymie możliwości na ekspozycję produktów impulsowych. Rozwiązania naladowe to możliwość zwiększenia sprzedaży poprzez relatywnie długi kontakt produktu z Konsumentem. Oferowane przez nas rozwiązania, poprzez swoją niestandardową formę, stanowią zachętę  do sięgnięcia po produkt w czasie oczekiwania w kolejce.

Komunikacja przypółkowa

Większość decyzji zakupowych zapada bezpośrednio przy półce. Ograniczenia sieci handlowych w sposobie komunikacji powodują, że bardzo trudno jest wyróżnić się na tle innych konkurencyjnych marek. Dlatego stworzyliśmy ekspozytory modułowe, które idealnie dopasowują się do małych powierzchni, jednocześnie wyróżniając markę na tle innych produktów. Jest to innowacyjna produkcja reklamowa materialów POS.

Modułowe systemy paletowe

Niezwykle funkcjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej proponowane przez nas systemy paletowe mogą być wykorzystywane zarówno dla małej jak i dla dużej liczby produktów.

Kasetony i topery podświetlane

Oferujemy kompleksową usługę projektu i produkcji kasetonów podświetlanych wewnętrznych i zewnętrznych.

Klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem

Johnson - Materiały reklamowe POS
Klienci Edelweiss: standy reklamowe
Dom Wina - Edelweiss - standy kartonowe
Vebro - standy reklamowe POS
Coca-Cola: Standy na napoje i materiały POS
Fanex: standy, stojaki ,ekspozytory POS
National Science Centre: standy kartonowe i reklamowe
AlpenGold: standy na opakowania
PZN: ekspozytory i standy reklamowe
Nisskoscher: Potykacze i standy reklamowe
SGS Dental: materiały i stojaki reklamowe
Masz pytania? Zadzwoń 500 064 220 lub napisz edelweiss@edelweiss.com.pl
dowiedz się więcej o optymalizacji produkcji